...
Skip to content Skip to footer

Licht & geluid voor beurzen

wat we doen

De AV partner voor een professionele beurs

Bij het organiseren van een beurs draait alles om overzicht, beleving en duidelijke communicatie. Van de entree en beursvloer tot presentaties, podia en demonstraties: licht en geluid spelen een cruciale rol in hoe bezoekers en exposanten de beurs ervaren.

Brink Events is de audiovisuele partner voor licht en geluid bij beurzen. Wij ondersteunen beursorganisaties met een complete technische productie die zorgt voor structuur, sfeer en betrouwbaarheid. Zo creëren we een professionele omgeving waarin exposanten optimaal tot hun recht komen en bezoekers zich prettig bewegen over de beursvloer.

Licht en geluid voor jouw beurs

Wat wij doen

Wij vertalen het concept en de indeling van de beurs naar een technisch plan dat werkt voor de hele locatie. Daarbij houden we rekening met bezoekersstromen, verschillende zones, geluidsnormen en veiligheid.

Of het nu gaat om een vakbeurs, publieksbeurs of meerdaags evenement: wij verzorgen de volledige audiovisuele ondersteuning van begin tot eind.

Jouw beurs volledig ontzorgd

Licht, geluid en beeld voor beursvloeren

Op een beursvloer moet alles kloppen: van functionele verlichting en duidelijke omroep tot goed verstaanbare presentaties. Licht zorgt voor overzicht en sfeer, terwijl geluid en beeld helpen bij het informeren, sturen en activeren van bezoekers.

Wij verzorgen complete audiovisuele oplossingen voor beursvloeren, waaronder:

  • Functionele verlichting voor beursvloeren en hallen

  • Sfeerverlichting voor entrees, pleinen en themagebieden

  • Verlichting voor podia, demo-ruimtes en presentaties

  • Geluidsinstallaties voor grote beursvloeren

  • Omroep- en aankondigingssystemen

  • Geluid voor presentaties, panels en demonstraties

  • Schermen voor programma’s en presentaties

  • Beeld bij podia en kennisprogramma’s

  • Informatieschermen en wayfinding

  • Visuele ondersteuning bij openingsmomenten en keynotes

Alles wordt afgestemd op de grootte van de beurs, het aantal bezoekers en de akoestiek van de locatie. Zo zorgen we voor overzicht, structuur en een professionele uitstraling door de hele beurs.

 
 
IMG_1679 2
1741780678316

Audiovisuele partner voor beursorganisaties

Heb je al een beursconcept en indeling, of sta je nog aan het begin van de organisatie? Onze technici denken graag mee over de technische structuur van jouw beurs.

Een goed uitgewerkt licht- en geluidsplan zorgt voor rust, veiligheid en een prettige bezoekerservaring. Met onze ervaring in grootschalige producties weten wij hoe belangrijk betrouwbaarheid en duidelijke coördinatie zijn bij het organiseren van beurzen.

Wij investeren continu in:

  • Moderne, schaalbare apparatuur

  • Ervaren technici en projectleiders

  • Veilige en beursconforme oplossingen

Zij gingen je voor

Onze klanten

URBAN ARROW LOGO
RTL Logo
Utrecht University Logo
Rabobank Logo
Corendon Logo
Welkoop Logo

Veel gestelde vragen over beurs events

Ja, wij verzorgen licht, geluid en beeld voor de complete beursvloer, inclusief podia en presentatieruimtes.

Zeker. We maken een technisch plan per zone en zorgen voor goede afstemming.

Ja, wij werken altijd volgens de geldende regels en stemmen af met locatie en organisatie.

Ja, wij ondersteunen zowel eendaagse als meerdaagse beurzen, inclusief begeleiding tijdens alle beursdagen.

JdH-20240407-CZ-Beating-Heart-024_Foto-Jelmer-de-Haas_WEB.jpg-2
Meer dan
0+

Livestream events gedraaid.

Van
0
Tot
0

PAX

Van briefing tot aan visualisatie

Zullen we samenwerken?

Vertel ons over je event

Vul onze briefing in en we nemen spoedig contact met je op.